Модернізувати старий елеватор чи побудувати новий?

Україна займає лідируючі позиції серед експортерів зерна, але невелике число елеваторів часто не дозволяє зберегти урожай в належному вигляді. Перед кожним аграрієм хоч раз, але виникало питання - «що вигідніше: модернізувати наявний елеватор чи вкладати кошти в новий?».

Модернізація елеваторів. Ремонтувати чи будувати новий елеватор?

Для початку важливо визначитися з типом елеватора - напольний чи силосний. Наприклад, напольні елеватори не потребують великих стартових вкладень, але в подальшому збільшувати його потужності буде досить проблематично.

Величезну роль відіграє і вартість обслуговування елеватора. Щоб зерно мало товарний вид і зберегло корисні властивості, його потрібно зберігати із суворим дотриманням технології. Відповідно, якщо модернізувати елеватор дешевше, але при цьому будуть значно вище витрати на обслуговування, то рентабельніше вкласти кошти в будівництво нового сховища.

Важливим показником є і термін експлуатації. Вкладені гроші в модернізацію почнуть окупатися досить нескоро. Тому братися за модернізацію варто в тому випадку, якщо елеватор буде експлуатуватися 10 і більше років.

З чого складається процес модернізації елеватора від компанії ТОВ «Зернові комплекси та системи»

Орієнтованість процесу модернізації залежить від головних цілей елеватора. Наприклад, якщо основне завдання елеватора полягає в сушінні і подальшого вивантаження зернових в силос, очевидно, що спочатку потрібно посилити механізми, що відповідають за прийом і сушку зерна.

Модернізація елеваторів буде складатися з таких кроків:

  1. Локальне збільшення потужностей сушарки.
  2. Впровадження більш сучасних транспортних механізмів.
  3. Доповнення системи новими блоками сушки і прийому зерна.

Як показує наш великий досвід, українські аграрії головну увагу приділяють блоку сушки зерна. Він є найбільш витратним, але і окупність його найшвидша.

Додатково скоротити витрати на обслуговування елеваторів допоможе впровадження енергозберігаючих технологій, своєчасне фарбування сховища, обробка швів і інші заходи.

З компанією ТОВ «Зернові комплекси та системи» модернізація елеваторів пройде швидко і якісно!

З огляду на тенденції останніх 10-15 років в Україні, модернізація елеваторів є виправданим кроком, який досить швидко окупається. При своєчасному обслуговуванні, відреставровані елеватори прослужать не менше кількох десятків років.

Перевага співпраці з нашою компанією полягає в можливості замовити як повноцінну модернізацію елеватора, так і окремі види робіт. Професійні співробітники нашої компанії без проблем впораються з фарбуванням, ремонтом швів, висотними роботами, частковою заміною елементів елеватора і різні інші роботи.

З нами Ваш елеватор буде як новий за доступну ціну і в узгоджені терміни!