Зернотранспортерне обладнання

 

Пневмотранспортер зерна фотоПневматичні транспортери зерна працюють по комбінованій схемі. Оператор, вставляє гнучкий рукав всмоктуючою насадкою в ерно. Із всмоктуючої сторони суміш повітря з зерном подається в циклон пневмотранспортера. В циклоні зерно (сипучий матеріал) відділяється від повітряного потоку і осипається в шлюзовий затвор з прогумованими лопатками. Через шлюзовий затвор пневмотранспортера зерно, надходить в ежектор, де підхоплюється прискореним повітряним потоком, виходящим із нагнітаючої частини системи пневмотранспортера, і по зернопроводу, який складається із жорстких прямих і колінообразних ділянок, надходить до місця вивантаження.

Пневматичні транспортери зерна використовують при розвантаженні і завантаженні вагонів, автомашин, зерносховищ, завантаженні зерна із буртов. Пневмотранспортер зерна дозволяє створювати гнучкі і ефективні схеми транспортування. Fe - символ елемента - залізо. Пневмотранспортер зерна фотоТак як і залізо, ми пропонуємо надійне і міцне, а значить - найкраще.

Виробнича лінія заводу – це сучасна роботизована лінія.
Характерною особливістю продукції  є високий рівень якості (підтверджений сертифіка­том ISO 9001), і виключно якісні матеріали.


Зерносховища GCS

Стальні оцинковані листи, котрі використовуються заво­дом для виготовлення зерносховищ, зерносушок, норій і ланцюгових транспортерів поставля­ються до Польші фінським сталепрокатним за­водом «Rautaruukki» або французьким «Arcelor». Листи по­криті гальванічним по­криттям високої якості (товщина покриття 20 ?, густина цинкового покриття – до 450 г/м2). Вміст цинку у прошарку 99%, відсутнє шкідливе для оцинковки олово. Оцинкован­е покриття елементів зерносховища нанесено зі 100% рівномірністю по всій  поверхні сталевого листа. Технологія об­робки оцинкованого листа при виготовленні обладнання організована таким чином, щоб виключити пошкодження цинкового покриття.


Зерносушки ЗКС


Зерносушки Feerum фотоЗерносушки  – це ав­тома­тичні зерносушки малої і середньої потужності проточ­но­ї дії (зерно, протікаючи крізь зерно­су­шиль­ну ко­лон­у, висушується, охолоджується і тут же вивантажується).
Всі зерно­су­шки  мають зимове використання зерно­су­шильної колон­и, що гарантує низькі витрати палива при будь-якій температурі зовнішнього середовища, згідно з усіма суровими екологічними нор­мами Євро­союзу.
Італійське енергозберігаючі зерносушки фірми Strahl виготовлені за допомогою новітніх технологій і є концентрованим зосередженням новітніх наукових розробок у сфері сушки зерна.
Зерносушки Strahl ідеально справляються з сушкою всіх типів зернових, олійних і бобових культур,Зерносушки Strahl фото а при сушці кукурудзи в холодну пору року - є одними із найкращих в світі.
В основу енергозберігаючого принципа сушки закладено ефект рекуперації тепла – отримання додаткової енергії для сушки із тепла вихідного повітря, відпрацьованого після сушки.
Така технологія сушки дозволяє зерносушці Strahl економити близько 20% енергоресурсів і споживати на 30% менше електроенергії, ніж стандартна шахтна проточна зерносушка


Модернізація існуючого обладнання

Європейські фірма Strahl (Італія), а також їх представники в Україні ТОВ «Зернові ком­плекси і системи» мають багатий досвід будівництва нових елеваторів і проведення робіт по мо­дер­нізації вже існуючих елеваторів і зерносушильних комплексів  будь-якого типу.


Автоматизація зернових елеваторів. Система мікропроцесорного контролю


Автоматизація зернових елеваторів фотоВсе оборудование фирмы Strahl (Италия) адап­тировано под компьютерное управле­ние и может кон­тролиро­ваться оператором с удаленного тер­минала.
Помимо улучшения ви­зуали­зации происхо­дящих процес­сов сушения хранения и транспортировки зерна и управления параметрами обо­рудова­ния,  компьютер полностью исключает ошибки в коммутациях потока зерна, что незаменимо при функционирова­нии большого и слож­ного элеватор.

Система мікропроцесорного контролю фотоМікропроцесорна система з монітором Touch Screen (керуванням торканням)

Мікропроцесорна система з монітором Touch Screen (керуванням торканням) здійснює:

- керування роботою механізмів сушки і обладнання елеватора
- автоматичне керування параметрами роботи сушки і обладнання елеватора
- контроль правильності складання транспортних магістралей
- контроль руху зерна по транспортним магістралям
- затримка (блокування) роботи пристроїв при помилках в комутації потоку зерна

Зернотранспортне обладнання


Фірма Strahl виробляє все зер­но­транс­порт­не обладнання виключно промислової якості.

Норії


Норії фотоГоловка, черевик і труби норія виготовлені із оцинкованої сталі товщиною більше 3мм. Головка і черевик норії оснащені змінними встав­ками, захищаючими еле­менти кон­струкції від протирання. Електро­дви­гуни і мото­редуктори фірми Nord (Германія) із захистом IP 55. Якість куліси норії відповідає вимогам норми EP 630/4, черпаки кріпляться болтами з гумовою шайбою, що захищає кулісу від передчасного зносу. Черпаки штампуються із однорідної сталі без зварювання, для насінняного ма­теріалу можуть бути використані пла­стикові суцільнолиті ковшики. В черевику норії знаходиться натя­гувальний механізм куліси, в го­ловці норії противо­звратний тормоз. Протікання транспор­тування зерна можна спостерігати через оглядові віконця на норійних трубах.

Ланцюгові транспортери (редлери) і  закриті стрічкові транспортери


Ланцюгові транспортери (редлери) фотоТранспортери виконані із оцинкованої сталі товщиною більш 3мм. Використані двигуни фірми NORD (Германія) із захистом IP 55. По­во­ротний ланцюг в редлерах рухається по стальним роликам. Редлер ос­нащений меха­нізмом, захищаючим його від переповнення: в разі відкриття будь-якого із висипів спеціальний механізм, перешкоджає руху зерна далі по ред­леру; у випадку аварії відкривається клапан в останній секції, де  знаходиться натяжний механізм ланцюга, і зерно висипається з редлера, не пошкоджуючи його. В транспорте­рах, продуктивністю більш 100т/год, підлога покрита зносо­стійким пластиковим покриттям Flooring, який застосовується в гірно-рудній промисловості.


Шнек

Шнек фото
Для транспортування зерна використовується шнек з класичним виглядом подаючого гвинта, для цього може використовуватись як штовхаюча, так і тягнуча схема роботи конвеєра. Конструкція шнека проста і надійна, що полегшує його технічне обслуговування, і гарантує роботу в бесперебійному режимі на протязі великого періоду часу. Широкий діапазон діаметрів забезпечує великий вибір продуктивності шнеків, що дозволяє підібрати шнек для будь-якого зерносховища.