Обладнання для елеваторів

Устаткування для елеваторів: сучасне, надійне і зносостійке


На даний момент в Україні все ще, в основному, використовується старе радянське обладнання для елеваторів. Ці машини вже давно застаріли і зносилися, тому для нормальної роботи їх слід якомога швидше замінити новими і високотехнологічними. Компанія «Зернові комплекси та системи» пропонує вам придбати кращі технічні прилади в цій сфері, створені передовими компаніями Європи та України.

Устаткування для елеваторів, яке пропонує компанія

Фірма «Зернові комплекси та системи» займається продажем наступного обладнання:

                

Зерносушарки виробляються італійською компанією Strahl (Штраль), яка займається випуском подібних агрегатів з 1966-го року. У цих машинах застосовується новаторський метод рекуперації тепла. Він використовує систему теплообміну схожу з тією, яку застосовують на атомних електростанціях. За рахунок цього витрати пального скорочуються на 20 %, а витрати електроенергії - на 30 %. Також в зерносушарках застосовуються комп'ютерні системи управління. Ще один їхній плюс - безпека для навколишнього середовища.

 

Зерносховища Symaga (Сімага) виробляються з високоякісної  сталі. Вони обладнані вентиляторами для кондиціонування і досушування зерна. Ці зерносховища призначені для зберігання зернових, ріпаку, кукурудзи, бобових та інших культур.

 Їх можна використовувати в будь-якій галузі, що має справу з зерном, наприклад, в сільському господарстві і харчовій промисловості. 

 

Транспортери Metalmont виготовляються з оцинкованої сталі, і компанія докладає максимальних зусиль, щоб зробити конструкції якомога більш міцними і надійними.

Пневмотранспортери зерна Augustow можна назвати великим проривом в сільському господарстві. Вони мають вкрай малий розмір, так що їх можна пересувати вручну, але при цьому можуть використовуватися для транспортування зерна на великі відстані (до 100 м по горизонталі і 30 м по вертикалі). Для фермерських господарств.

Як придбати обладнання для елеваторів вигідно?

Для того щоб придбати обладнання для елеваторів, ви можете скористатися контактами, наданими на сайті gcs.com.ua, або звернутися за адресою: м. Біла Церква, вул. Сквирське шосе, 194, к. 405. Саме тут ви можете купити найкраще елеваторне оснащення, яке доступне в Україні. Чекаємо ваших замовлень вже зараз!