Елеватор норія

Компанія «Зернові комплекси та системи» пропонує придбати сучасну і високотехнологічну техніку, зокрема, елеватор норія». Цей транспортер відмінно підійде для найрізноманітніших підприємств, що працюють з зерном.

Використання застарілої техніки - досить стандартна ситуація для сучасної України. Майже у всіх сільськогосподарських підприємствах все ще експлуатується радянське елеваторне обладнання. Ясно, що це шкодить і якості продукції, і доходам підприємства. Тим, кого такий стан речей не влаштовує, ми пропонуємо оцінити переваги надійного і функціонального механізму.

Елеватор норія: параметри

Элеватор нория

Норії - це транспортери, які використовуються для переміщення зерна в вертикальній площині, від низу до верху.

Норії виготовляються зі сталі, оцинкованої, їх згвинчують зносостійкими болтами.

Іншими їх особливостями є змінні захищені від зношування вставки в голівці і черевику, приводні барабани, в яких присутня функція самоцентрування стрічки і поліпшена стрічка.

Швидкість стрічки можна встановити від півтора до двох метрів в секунду.

Навантажувати зерно можна як вручну, так і автоматично.

Норії  підійдуть для пшениці, пшона, кукурудзи, насіння бобових і олійних культур, фуражу, комбікормів і інших схожих культур.

 

 

 

Приклади робіт, при яких використовуються норії:

  • - Обробка зерна

    - Приготування фуражу

    - Роботи в галузі сільського господарства

    - Роботи на підприємствах харчової промисловості

Де купити елеватор норія?

Якщо така цінна покупка зацікавила вас, варто звернутися в компанію «Зернові комплекси та системи». Ми пропонуємо придбати найкраще обладнання для елеваторів, з доступного в Україні. Компанія співпрацює з передовими європейськими фірмами, що роблять сільськогосподарське обладнання. Тут ви зможете купити якісну італійську та польську продукцію за розумними цінами.

Щоб стати власником кращого в Україні елеваторного обладнання, зв'яжіться з менеджерами за телефонами або електронною поштою, або відвідайте офіс за адресою: Біла Церква, вул. Сквирське шосе 194, к.405. Співробітники компанії «Зернові комплекси та системи» чекають ваших замовлень на елеватор норія вже сьогодні!