Про нас

Про компанію ЗКС фото

ТОВ "Зернові комплекси та системи"

Більше десяти років співробітники нашого підприємства працюють в галузі агропромислового комплексу України. Наша спеціалізація – проектування і будівництво  елеваторів (зерносховищ) "під ключ", а також поставки широкого спектра технологічного обладнання (зерносушарки, норії, конвеєри й інше).

На сьогоднішній день ми представляємо на ринку України провідного східноєвропейського виробника елеваторів та супутнього обладнання –  провідний італійський завод з виробництва зерносушарок – компанію Strahl.

Високий професіоналізм та досвід дозволяють нам якісно виконати замовлення, починаючи з технічного обґрунтування будівництва об'єкта, та закінчуючи навчанням обслуговуючого персоналу.

Конструктори нашого підприємства розробляють проекти, використовуючи комплекс технічно розвинутих систем автоматичного проектування. Це дозволяє автоматизувати весь цикл проектних робіт і створити той проект, котрий підходить саме Вам.

Завдяки багатолітньому досвіду роботи із митними органами України і зв'язками із найбільшими транспортними компаніями процес доставки і митного оформлення обладнання відбувається в максимально стиснуті терміни.

Наша компанія має можливість запропонувати клієнту будівництво елеватора "під ключ" – це комплекс послуг від земляних робіт до введення комплексу в експлуатацію і захист проекту.