Проектування елеваторів

ЯК ПРАВИЛЬНО ПОБУДУВАТИ ЕЛЕВАТОР В УКРАЇНІ?

Сучасний елеватор - це виробничий комплекс, в якому зберігаються зернові культури. Його особливість полягає в повній автоматизації. Завдяки цьому підвищується ефективність зберігання зерна.

Спроектувати зерносховище, побудувати елеватор «під ключ», оснастити його новітнім обладнанням - все це і багато іншого виконає для Вас компанія «Зернові комплекси та системи»!

Швидке і якісне проектування елеваторів від ТОВ «ЗЕРНОВІ КОМПЛЕКСИ ТА СИСТЕМИ»

Ми задовольнимо будь-які запити:

 • Потрібен резервуар з мінімальною місткістю або елеватор, який може обробити солідний асортимент зерна? Наші фахівці виконають проектування елеваторів з урахуванням всіх ваших побажань
 • Втомилися від постійного гальмування виробничих процесів? Звертайтеся до нас! Ми створимо ефективний елеватор, який буде виконувати поставлені Вами завдання.
 • Хочете отримати готовий об'єкт з високою продуктивністю? Ми знову прийдемо на допомогу! ТОВ «Зернові комплекси та системи» виконає всі роботи «під ключ»: проектування елеваторів, будівництво і установку високотехнологічного обладнання.

Важливо:

 • Робота без посередників. Ми є прямими постачальниками обладнання від провідних європейських заводів та виробників, тому вартість пропонованого нами обладнання -  це заводська ціна + витрати на доставку і митне оформлення. Немає ніяких накруток ціни від посередників. Завдяки цьому ми пропонуюємо максимально доступні ціни на все обладнання.
 • Висока якість. Виконання роботи «під ключ» дозволяє контролювати її виконання на всіх етапах.
 • Висока технологічність. Досвід і знання дозволяють нам створювати автоматизовані виробничі комплекси в яких можна ефективно зберігати зерно.

П'ять причин вибрати будівництво елеватора від ТОВ «Зернові комплекси та системи»:

 1. Європейське обладнання високої якості за доступною ціною.
 2. Індивідуальний підхід до найрізноманітніших вимог клієнтів.
 3. Найкоротший термін поставки обладнання, адже ми працюємо безпосередньо з виробником.
 4. Повна автоматизація технологічних процесів.
 5. Кращі умови зберігання зерна, ніж у традиційних складах.

Щоб побудувати елеватор, телефонуйте за телефонами: 380 (44) 332-41-92, 332-37-02 або пишіть на електронну пошту gcs@ukr.net, gcs.chief@gmail.com прямо зараз! Наші фахівці виконають проектування елеваторів з урахуванням всіх Ваших побажань. І вже незабаром Ви отримаєте високотехнологічний елеватор «під ключ»!