Як вибрати міні елеватори

Споруди для зберігання партій зерна називаються міні елеватори. З їх допомогою олійні та зернові культури набувають необхідні кондиції. Міні елеватори користуються популярністю в даний час. Тільки при грамотному виборі такої будови можна розраховувати на тривалість зберігання врожаю.

На що звернути увагу при виборі міні елеватора?

Вагова. Тут відбувається зважування тягачів порожніх і навантажених, щоб в ТТН внести дані про вагу вантажу, що перевозиться. Вагова може мати різну довжину. З цим потрібно визначитися якомога раніше.

Приймальне відділення. Тут автотранспорт (самоскиди і зчіпки) вивантажують зернові та олійні культури. Для цього приміщення потрібно визначити відповідний обсяг завальної ями, необхідність в установці автонавантажувача, а також тип приймального відділення (в даний час воно може бути двох видів: проїзного чи непроїзного).

Робоча будова. У ньому знаходиться все необхідне для роботи обладнання, тому до вибору робочої будови потрібно підійти з усією відповідальністю. Ви можете вибрати для нього металоконструкції ЗАВ і ЗСК, стандартні бункера.

Сушильне відділення. При комплектації цього відділення необхідно визначитися з відповідною продуктивністю сушильної установки, видом використовуваного в горілці палива, і обсягом ємностей для накопичення зерна.

Відділення зберігання. Тут здійснюється зберігання однієї чи різних сільськогосподарських культур. Необхідно вибрати скільки і якої місткості зерносховища (силоси) повинні бути використані.

Ділянка відвантаження. Він має простий пристрій і призначений для відвантаження зернових культур. Як правило, ця ділянка являє собою систему бункерів, піднятих над завантаженим транспортом.

Також, компанія ГКС пропонує якісні сушарки зерна в Україні (зерносушарки ціна).

Замовляйте міні елеватори в ТОВ «Зернові комплекси та системи» прямо зараз! І будьте впевнені, що вам буде надано якісний проект, грамотно змонтована конструкція і зданий в експлуатацію проект.