Зерносушарки

Італійські зерносушарки Strahl: гарантована якість

Зерносушарка – це обладнання, що використовується для видалення надлишкової вологи із зернових та бобових культур. Цей процес важливий для збереження якості зерна та запобігання його псуванню під час зберігання. Сушарка для зерна може працювати з різними енергоносіями, включаючи природний та зріджений  газ  або альтернативне паливо; і може мати різні конструктивні  та функціональні особливості залежно від потреб користувача. У нас ви можете купити італійську зерносушарку від бренду Strahl, який є безперечним лідером ринку елеваторного обладнання. Розуміючи потреби та зацікавлення наших потенційних замовників в такому обладнанні, ми постараємось вказати на особливості та переваги зерносушарка Strahl, ціна на них, конструкції та експлуатації.

Зерносушарка Strahl: енергоощадні технології та універсальність 

Зерносушарки Штраль – це результат довгого й успішного досвіду виробництва та експлуатації  італійської компанії Strahl, що спеціалізується виключно на зерносушарках з 1966 року. Фірма постачає на європейський ринок  передові рішення в області зерносушіння, об'єднуючи в собі сучасні технології та інновації.

 • Продукція фірми Strahl виготовлена за найсучаснішою технологією та є концентрованим зосередженням новітніх розробок у галузі конструювання зерносушарок. 

 • Зерносушарка Штраль ідеально справляється з сушінням всіх типів зернових, олійних та бобових культур, а при сушінні кукурудзи в холодну пору року – є однією із найкращих у світі. 

 • В основу енергозберігаючого принципу сушіння покладено принцип рекуперації тепла, а саме отримання додаткової енергії з тепла повітря, відпрацьованого після сушіння зерна та його охолодження, а також утеплення всіх зовнішніх стінок сушильної колони. 

 • Ця технологія сушіння дозволяє зерносушарці Штраль зберігати до 30% палива та електроенергії у порівнянні з традиційними зерносушарками інших виробників. А тому зерносушарка Штраль, ціна якої до речі досить демократична, є найкращим вибором для ефективного та економічного зерносушіння.

Сушарка Штраль: захист навколишнього середовища та високий ККД

 • Зерносушарка Штраль відзначається високим коефіцієнтом корисної дії (ККД) - більше 96%, що свідчить про їх ефективність у процесі сушіння зерна. 

Технічне обґрунтування ефективності зерносушарки Штраль :

 •  Викиди шкідливих речовин (продуктів горіння) під час роботи на природному чи зрідженому газі 

близькі до нуля. 

 • Вміст пилу та лушпиння у відпрацьованому повітрі становить:

  - менше 30 мг/м3 за наявності тільки базової системи пилоподавлення;

  - менше 10 мг/м3, а практично близька до нуля, при застосуванні опціональної активної системи пилоподавлення; 

 • Робота обох систем не залежить від погодних умов. 

 • Очищене відпрацьоване повітря виходить в атмосферу у верхній частині сушарки, а відокремлені пил та лушпиння повертаються в зерно, не вимагаючи витрат на їх утилізацію та транспортування.

 • Шум працюючої сушарки створюють вентилятори та пальник. В конструкції сушарки застосовані осьові вентилятори. Шум, що створюється ними значно нижче, ніж у відцентрових. У базовій комплектації кожен вентилятор оснащений глушником шуму. Опціонально глушником шуму може бути обладнаний також пальник.Зерносушарки і пожежна безпека

Зерносушарки Штраль відзначаються високим рівнем пожежної безпеки, завдяки таким особливостям:

 • ризики, пов'язані з догріванням рекупераційного повітряного потоку, насиченого пилом і лушпинням, мінімізовані в зерносушарках Штраль. Рекупераційний потік не проходить через гарячу зону пальника, що зменшує ймовірність загоряння;

 • при сушінні олійних культур або сильно засміченого зерна можливе вимкнення рекуперації без порушення процесу сушіння та охолодження зерна. Це дозволяє попереджати пожежні ризики у випадку особливо небезпечних умов;

 • автоматика сушарки має інтелектуальну та дуже ефективну систему контролю, моделювання та оповіщення персоналу про виникнення пожежонебезпечної ситуації. Це дозволяє оперативно реагувати на потенційні загрози і запобігати пожежам;

 • у нижній частині сушильної колони з обох боків встановлені скидні люки для повного та швидкого спорожнення колони при аварійній ситуації. Це надає можливість швидко видалити зерно та запобігти поширенню вогню в разі потреби.

Такі заходи забезпечують високий рівень безпеки та захисту від пожеж у зерносушарках Штраль, що робить їх надійним та безпечним обладнанням. І це ще одна причина купити зерносушарку цього бренду.

Зерносушарка під ключ: особливості конструкції

Обладнання від бренду Штраль має унікальну конструкцію, яка забезпечує ефективне та рівномірне сушіння зерна по всій колоні. Ось деякі особливості їх конструкції зерносушарок Strahl: 

Розташування ряду осьових вентиляторів на даху та лінійного пальника на всю ширину сушильної колони забезпечує рівномірне сушіння зерна по всій колоні.

 •  Верхня внутрішня частина сушильної колони виготовлена із нержавіючої сталі. 
 •  Усі внутрішні елементи сушильної колони виготовлені із міцної сталі, прокритої сплавом ALUZINK. 
 •  Всі елементи в гарячій зоні над пальником виготовлені із жароміцної нержавіючої сталі.
 •  Для запобігання травмуванню зерна перед зоною охолодження знаходиться зона попереднього охолодження. Інтенсивність охолодження також регулюється за допомогою вхідних жалюзей і шляхом зміни об'єму камери охолодження. 
 •  Сушильна колона зовні та всередині обладнана сходами та помостами, що забезпечують вільний доступ до всіх елементів сушильної колони, пальника та інших механізмів з обох боків. 
 •  Пульт керування входить у комплект поставки та оснащений контролером для автоматичного керування процесом сушіння. 
 •  До складу поставки входять анкерні елементи, які встановлюються в фундамент. За допомогою цих елементів основа зерносушарки міцно кріпиться до фундаменту. 

Ці особливості конструкції роблять зерносушарки Штраль надійними, ефективними та зручними в експлуатації обладнанням для зернової промисловості. При цьому монтаж зерносушарки не створює особливих складнощів, оскільки виробник передбачив кожну деталь, а також детальну інструкцію збору кожної моделі.

Будівництво зерносушарки під ключ: основні та додаткові опції

Купити зерносушарку Штраль доцільно через її розширений функціонал. Відзначимо серед опцій наступні:

 • цикловентилятори для посиленого пилоподавлення. Ця опція дозволяє зменшити рівень пилу в навколишньому середовищі, що покращує якість повітря у робочому приміщенні та забезпечує безпечніші умови праці, не забруднюючи довкілля;

 • система контролю вологості зерна у потоці – дозволяє точно контролювати вологість зерна під час процесу сушіння, щоб забезпечити оптимальну вологість для зберігання продукту;

 • глушник шуму пальника – зменшує рівень шуму, що видає пальник зерносушарки, робить робоче середовище більш комфортним та безпечним для персоналу і мешканців прилеглої території;

 • верхній приймальний бункер збільшеного об`єму. Цей бункер забезпечує більший обсяг зберігання зерна, що дозволяє збільшити зручність роботи транспортерів завантаження.

Опції зерносушарок не лише покращують ефективність процесу сушіння зерна, але й забезпечують безпеку, комфорт та зручність експлуатації у робочому середовищі. Це важливо для підвищення якості продукції та підтримки оптимальних умов праці на елеваторах. І тому якщо говорити про італійські зерносушарки, ціна їх точно того вартує. Ви ніколи не пошкодуєте, якщо вирішите купити  сушарку Штраль.

Хочете купити зерносушарку Strahl на вигідних умовах?

Однією з основних переваг, що має сушарка Штраль – ціна. Вона справді демократична. Вартість залежить від продуктивності та потужності конкретної моделі.

Купити зерносушарку Штраль це означає не тільки заощадити економічні показники підприємства при енергоефективності в процесі сушіння зерна, але й зробити важливий внесок для збереження навколишнього середовища та забезпечення стабільної роботи зернових підприємств.

Купити зерносушарку в Україні на найкращих умовах ви можете в компанії GCS (ТОВ «Зернові комплекси і системи»). Ми офіційно співпрацюємо із виробником. Пропонуємо повний спектр послуг – проектування, підбір та поставка обладнання з оптимальними характеристиками під ваш зерновий комплекс, будівництво зерносушарки – ціна при цьому є дуже демократична. Ціна зерносушарки Strahl передбачає  доставку,  митні послуги.  Для індивідуальної консультації зв’яжіться із нашими менеджерами.