Зерносховища

Зерносховище під ключ: повний комплекс послуг із гарантіями якості

Зерносховище – це спеціалізоване обладнання, призначене для зберігання зернових культур і насіння. Їх конструктивні особливості забезпечують оптимальні умови зберігання та підтримують якість продукції.

                                               

Зерносховище під ключ: головні переваги

Зерносховище під ключ – це комплексна послуга, яка включає розробку технологічної схеми та компоновки об’єкта , вибір обладнання згідно з потребами замовника, монтаж зерносховища. Основні переваги такого будівництва включають:

  • оптимальне використання простору. Зерносховища будуються з урахуванням оптимального розміщення їх на території замовника;
  • висока якість будівництва. Завдяки використанню якісних матеріалів та сучасних технологій будівництва, зерносховища відповідають вимогам ефективного та довготривалого зберігання продуктів;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи його потреби, бюджет та вимоги;
  • швидка реалізація проекту. Досвідчені фахівці забезпечують ефективне планування та виконання будівництва зерносховища.

Послуга «зерносховище під ключ» включає не лише будівництво основної споруди, а й постачання та встановлення всього необхідного обладнання, систем автоматизації та контролю, а також проведення необхідних зернотранспортних комунікацій.

Ми співпрацюємо з іспанським виробником зерносховищ –  компанією Symaga (Сімага). Компанія Symaga (Сімага) спеціалізується на розробці та виробництві зернових силосів із 1988 року. Оцинковані силоси (зерносховища) виготовляються з використанням новітніх технологій та відповідають усім запитам замовників, пов’язаних зі зберіганням зерна. В процесі виробництва силосів Symaga (Сімага) використовується високоякісна сталь з межею міцності на розрив в 450 МРА. Оцинковане покриття використовується з ціллю забезпечити максимально довге життя силоса та захистити силос від корозії. Оцинковане покриття листів у Symaga (Сімага) 600 г/м?. Вища щільність покриття залежить від запиту замовника.

Зерносховища: основні типи

Компанія Symaga (Сімага) пропонує різноманітні типи зерносховищ, призначених для зберігання великих обсягів зерна та насіння:

  • Зерносховище з пласким дном монтується на бетонному фундаменті та ідеально підходить для тривалого зберігання великих обсягів зерна та насіння. Бетонний фундамент забезпечує стабільність та надійність конструкції. Плоскодонні  зерносховища мають перфоровану підлогу з гальванізованої сталі та аераційними каналами, оснащені зачисним шнеком, системою вентиляції та системою контролю температури зерна. Компанія Symaga (Сімага) пропонує оцинковані силоси з плоским дном, що мають діаметр від 3м до 32м та об’ємом від 34м3 до 25 380м3
  • Зерносховища з конусним днищем використовуються на елеваторах для оперативного зберігання різного виду зерна. А також в якості перевалочного обладнання для завантаження зерносушарок, автомобілей та жд транспорту. Кут нахилу нижнього конусу силоса може бути  45о або 60о. Завантаження та розвантаження конусних силосів здійснюється через центральний отвір у верхній та нижній його частині. Компанія Symaga (Сімага) пропонує оцинковані силоси з конусним дном різних об’ємів при куті 45о від 153м3 до 3 449м3 ,   та при куті 60о від 162м3 до 2 408м3.

   Для забезпечення оптимального зберігання вашого врожаю плоскодо    нні зерносховища, ціна на які є однією із найвигіднішою на ринку, як для імпортованого обладнання,  стануть ключем до економії ваших ресурсів.

Де купити зерносховище в Україні?

Купити плоскодонні зерносховища, конусні силоси Symaga (Сімага) та інші варіанти обладнання на найкращих умовах ви можете в компанії GCS (ТОВ «Зернові комплекси і системи»). Наша компанія є офіційним представником  іспанської компанії Symaga (Сімага) з 2018 року. У нас ви можете купити конусні   та плоскодонні зерносховища від цієї фірми із гарантіями виробника та сервісом. Також ми пропонуємо повний комплекс послуг – проектування елеваторів, постачання обладнання, монтаж, налаштування та запуск зернового комплексу. На наші зерносховище ціна завжди демократична. Для індивідуальної консультації зателефонуйте нашим спеціалістам або напишіть у будь-якому зручному для вас месенджері – ми підготуємо комерційну та технічну пропозицію спеціально для Вас.