Італійські зерносушарки STRAHL

Італійські зерносушарки STRAHL: гарантована якість

    Сушарка для зерна може працювати з різними енергоносіями, включаючи природний та зріджений  газ  або альтернативне паливо; може мати різні конструктивні  та функціональні особливості залежно від потреб користувача. У нас ви можете купити італійську зерносушарку від бренду Strahl (Штраль), який є безперечним лідером ринку зерносушарок. Розуміючи потреби та зацікавлення наших потенційних замовників в такому обладнанні, ми постараємось вказати на особливості та переваги зерносушарок Strahl (Штраль), конструкції та експлуатації.

 

Зерносушарка STRAHL: енергоощадні технології та універсальність

    Зерносушарки Strahl (Штраль) – це результат довгого й успішного досвіду виробництва виключно зерносушарок, та їх експлуатації з 1966 року. Фірма постачає на європейський ринок  передові рішення в області зерносушіння, об'єднуючи в собі сучасні технології та інновації.

 • Продукція фірми Strahl (Штраль) виготовлена за найсучаснішою технологією та є концентрованим зосередженням новітніх розробок у галузі конструювання зерносушарок.
 • Зерносушарка Strahl (Штраль)ідеально справляється з сушінням всіх типів зернових, олійних та бобових культур, а при сушінні кукурудзи в холодну пору року – є однією із найкращих у світі.
 • В основу енергозберігаючого принципу сушіння покладено принцип рекуперації тепла, а саме отримання додаткової енергії з тепла повітря, відпрацьованого після сушіння зерна та його охолодження, а також, утеплення всіх зовнішніх стінок сушильної колони.
 • Ця технологія сушіння дозволяє зерносушарці Strahl (Штраль) зберігати до 30% палива та електроенергії у порівнянні з традиційними зерносушарками інших виробників. А тому зерносушарка Strahl (Штраль), ціна якої до речі досить демократична, є найкращим вибором для ефективного та економічного сушіння зерна.

 

Сушарка STRAHL: захист навколишнього середовища та високий ККД

    Зерносушарки Strahl (Штраль) відзначаються високим коефіцієнтом корисної дії (ККД) - більше 96%, що свідчить про їх ефективність у процесі сушіння зерна.

     Технічне обґрунтування ефективності зерносушарки Strahl (Штраль):

 • Викиди шкідливих речовин під час роботи на природному чи зрідженому газі близькі до нуля.
 • Вміст пилу та лушпиння у відпрацьованому повітрі становить:

                    I.   менше 30 мг/м3 за наявності тільки базової системи пилоподавлення;

                    II.  менше 10 мг/м3, а практично близька до нуля, при застосуванні опціональної активної системи пилоподавлення;

 • Робота обох систем не залежить від погодних умов.
 • Очищене відпрацьоване повітря виходить в атмосферу у верхній частині сушарки, а відокремлені пил та лушпиння повертаються в зерно, не вимагаючи витрат на їх утилізацію та транспортування.
 • Шум працюючої сушарки створюють вентилятори та пальник. В конструкції сушарки застосовані осьові вентилятори. Шум, що створюється ними значно нижче, ніж у відцентрових. У базовій комплектації кожен вентилятор оснащений глушником шуму. Опціонально глушником шуму може бути обладнаний також пальник.

 

Зерносушарки і пожежна безпека

    Зерносушарки Strahl (Штраль) відзначаються високим рівнем пожежної безпеки, завдяки таким особливостям:

 • ризики, пов'язані з догріванням рекупераційного повітряного потоку, насиченого пилом і лушпинням, мінімізовані в зерносушарках Strahl (Штраль). Рекупераційний потік не проходить через гарячу зону пальника, що зменшує ймовірність загоряння;
 • при сушінні олійних культур або сильно засміченого зерна можливе вимкнення рекуперації без порушення процесу сушіння та охолодження зерна. Це дозволяє попереджати пожежні ризики у випадку особливо небезпечних умов;
 • автоматика сушарки має інтелектуальну та дуже ефективну систему контролю, моделювання та оповіщення персоналу про виникнення пожежонебезпечної ситуації. Це дозволяє оперативно реагувати на потенційні загрози і запобігати пожежам;
 • у нижній частині сушильної колони з обох боків встановлені скидні люки для повного та швидкого спорожнення колони при аварійній ситуації. Це надає можливість швидко видалити зерно та запобігти поширенню вогню в разі потреби.

Такі заходи забезпечують високий рівень безпеки та захисту від пожеж у зерносушарках Strahl (Штраль), що робить їх надійним та безпечним обладнанням. І це ще одна причина купити зерносушарку цього бренду.

 

Зерносушарка під ключ: особливості конструкції

    Обладнання від бренду Strahl (Штраль) має унікальну конструкцію, яка забезпечує ефективне та рівномірне сушіння зерна по всій колоні. Ось деякі особливості конструкції зерносушарок Strahl (Штраль):

 • Розташування ряду осьових вентиляторів на даху та лінійного пальника на всю ширину сушильної колони забезпечує рівномірне сушіння зерна по всій колоні.
 • Верхня внутрішня частина сушильної колони виготовлена із нержавіючої сталі.
 • Усі внутрішні елементи сушильної колони виготовлені із міцної сталі, покритої сплавом ALUZINK.
 • Всі елементи в гарячій зоні над пальником виготовлені із жароміцної нержавіючої сталі.
 • Для запобігання травмуванню зерна перед зоною охолодження знаходиться зона попереднього охолодження. Інтенсивність охолодження також регулюється за допомогою вхідних жалюзей і шляхом зміни об'єму камери охолодження.
 • Сушильна колона зовні та всередині обладнана сходами та помостами, що забезпечують вільний доступ до всіх елементів сушильної колони, пальника та інших механізмів з обох боків.
 • Пульт керування входить у комплект поставки та оснащений контролером для автоматичного керування процесом сушіння.
 • До складу поставки входять анкерні елементи, які встановлюються в фундамент. За допомогою цих елементів основа зерносушарки міцно кріпиться до фундаменту.

    Ці особливості конструкції роблять зерносушарки Strahl (Штраль) надійними, ефективними та зручними в експлуатації. При цьому монтаж зерносушарки не створює особливих складнощів, оскільки виробник передбачив ідеальне сполучення між елементами конструкції, а також детальну інструкцію по  збору кожної моделі сушарки.

 

Будівництво зерносушарки під ключ: основні та додаткові опції

    Купити зерносушарку Strahl (Штраль) доцільно через її розширений функціонал. Відзначимо серед опцій наступні:

 • цикловентилятори для посиленого пилоподавлення. Ця опція дозволяє зменшити рівень пилу в навколишньому середовищі, що покращує якість повітря та забезпечує безпечніші умови праці, не забруднюючи довкілля;
 • система контролю вологості зерна у потоці – дозволяє точно контролювати вологість зерна під час процесу сушіння, щоб забезпечити оптимальну вологість для зберігання продукту;
 • глушник шуму пальника – зменшує рівень шуму, що видає пальник зерносушарки, робить робоче середовище більш комфортним та безпечним для персоналу і мешканців прилеглої території;
 • верхній приймальний бункер збільшеного об`єму. Цей бункер забезпечує більший обсяг зберігання зерна, що дозволяє збільшити зручність роботи транспортерів завантаження.

    Опції зерносушарок не лише покращують ефективність процесу сушіння зерна, але й забезпечують безпеку, комфорт та зручність експлуатації у робочому середовищі. Це важливо для підвищення якості продукції та підтримки оптимальних умов праці на елеваторах. І тому якщо говорити про італійські зерносушарки, ціна точно того вартує кожної вкладеної копійки. Ви ніколи не пошкодуєте, якщо вирішите купити  сушарку Strahl (Штраль).

 

Хочете купити зерносушарку STRAHL на вигідних умовах?

    Однією з основних переваг, що має сушарка Strahl (Штраль) – ціна. Вона справді демократична. Вартість залежить від продуктивності та потужності конкретної моделі.

    Купити зерносушарку Strahl (Штраль) це означає не тільки забеспечити економічні показники підприємства при енергоефективності в процесі сушіння зерна, але й зробити важливий внесок для збереження навколишнього середовища.

    Купити зерносушарку в Україні на найкращих умовах ви можете в офіційному представництві заводу Strahl (Штраль) в Україні - компанії ТОВ «Зернові комплекси і системи». Наша компанія пропонує повний спектр послуг – проектування, підбір та поставка обладнання з оптимальними характеристиками під ваш зерносушильний комплекс, будівництво зерносушарки – ціна при цьому є дуже демократична. Ціна зерносушарки Strahl (Штраль) передбачає  доставку,  до будівельної площадки.  Для індивідуальної консультації зв’яжіться із нашими менеджерами, або конструкторами.