Зерносховища

Промислові силоси

Компанія Symаgа є іспанським підприємством, що спеціалізується на розробці, виробництві та збуті силосів з гальванізованої сталі, призначених для зберігання насіння, зерна, солоду, олійних культур, пелету, рису, та інших продуктів сільського господарства та сільської промисловості, біопалива та біомаси.

 

Силоси виготовляються з оцинкованої сталі 600 г/м?, що гарантує термін служби майже вдвічі більше, ніж запропонований іншими виробниками. Всі матеріали, що використовуються у виробництві, мають найвищу якість і європейське походження.

Компанія Symaga пропонує широкий асортимент силосів, які можна класифікувати за такими видами: 

Силоси  на пласкому або  конічномубетонномуфундаменті для довгого зберігання великої  кількості, зерна, насіння

 

Силосиз нижньою металевою воронкою, с кутом нахилу воронки 45 або 60, в залежності від текучості зберігає мого продукту, для розвантаження під силою тяжіння

 

Силоси для встановлення на спеціальні металеві конструкції, призначені для розвантаження в автомобільний або залізничний транспорт.

Комплектуючі

  Дах силосів

 • Кут нахилу 30? дозволяє оптимізувати об'єм зберігання, адаптуючись під природний кут сходу зерна. 
 • Зі спеціальною структурою або без неї, залежно від діаметра силосу та ваги даху. 
 • Конструкція даху представлена у вигляді трапецієподібних секцій спеціальної конфігурації, які забезпечують підвищену герметичність та водонепроникність.
 • Висока стійкість та міцність завдяки спеціальній формі, що утворюється хвилею склепіння та поздовжніми складками.
 • Різні опції в залежності від снігових навантажень та місця встановлення.
 • Конструкції виконані з листової структурної сталі зі спеціальним цинковим покриттям, що забезпечує максимальні результати у запобіганні утворенню корозії (Магнеліс, 3.5% алюміній, 3% магній).

 Циліндр

 Листи корпусу:

 • Виготовляються із структурної сталі S 350 GD 2600.
 • Наше сучасне обладнання гарантує бездоганну форму гофрованих листів корпусу, що дозволяє уникнути складнощів під час монтажу.
 • Бездоганний потік зерна та оптимальна міцність забезпечуються кроком хвилі. наших гофрованих листів корпусу 76 мм і амплітудам хвилі 14 мм.

  Ребра жорсткості:

 • Компанія Symaga використовує 2 або 3 ребра жорсткості на один лист корпусу, залежно від моделі силосу.

 • Як на лист корпусу. так і на ребрах жорсткості, товщина та тип шва вказується на кожній деталі, що сприяє ідентифікації деталей та зводить до мінімуму помилки під час монтажу.

 Ніжки та кріплення

 Ніжки та кріплення наших силосів виконані із структурної сталі, оцинкованої гарячим зануренням. Компанія Symaga має великий досвід у визначенні розмірів цих важливих елементів, залежно від сейсмічної зони, в якій здійснюватиметься монтаж.

 Люк обслуговування

 Розташований лише на рівні другого кільця. Лист корпусу поставляється з вже вбудованими дверима, що дозволяє уникнути додаткових робіт при монтажі.

Опціональні комплектуючі

Сходи та платформи для відпочинку

 • Обладнані каркасом безпеки, платформами для відпочинку, поручнями та протиковзкими сходами повністю відповідають чинному стандарту безпеки (UNE EN ISO 14122-1/2/3/4:2002).
 • Усі деталі оцинковано, що збільшує термін служби комплектуючої деталі. Крім цього, наші сходи мають модульну систему, що полегшує монтаж та забезпечує більшу універсальність.

 

 

 

 

 

 

1. Завантажувальний отвір
2. Дах
3. Провітрювач даховий
4. Стіни
5. Контрольний отвір в даху
6. Зовнішні сходи з захисним огородженням
7. Ноги
8. Конусна підлога
9. Висипний отвір  
10. Отвір для підключення провітрювального вентилятора

 Зерноcховище ГКС фото


 

Завантажити рекламний проспект Плоскодонні силоси і Силоси з конусним дном
Завантажити рекламний проспект Плоскодонні силоси і Силоси з конусним дном

Промислові силоси